Biuro Rachunkowe Causa Sp. z o.o.
Księgowość Kadry Płace Podatki Raporty ZUS Outsourcing

  • Biuro Rachunkowe Causa Sp. z o.o.

ul. Familijna 3A
03-197 Warszawa
NIP: 5252569788
REGON: 146944883
KRS: 0000483875

Firma wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy, kapitał zakładowy 5.000 zł

  • Filia Biura Rachunkowego CAUSA

ul. Wiosenna 17
05-110 Rajszew / poczta Jabłonna
fax +48 22 881 85 88


  • Skontaktuj się z nami

tel. kom. +48 517 203 214

tel. / fax +48 22 633 55 83

  • Jesteśmy do Państwa dyspozycji

od poniedziałku do piątku

w godz. 8:00 - 16:00


  • Aktualności księgowe i finansowe
  • aktualności finansowe CAUSA na facebooku

Uwaga WIRUS! Informujemy, że nie wysyłamy wiadomości e-mail z załączonymi fakturami do firm niebędących naszymi klientami. Jeżeli otrzymaliście Państwo wiadomość z fakturą z adresu podszywającego się pod nasz adres e-mail, która zawiera zawirusowany plik *.zip *.rar to prosimy o jak najszybsze usunięcie tej wiadomości i przeskanowanie komputera programem antywirusowym.


Informacja RODO: kontaktując się z nami informujemy, iż administratorem Pani(a) danych osobowych będzie Biuro Rachunkowe Causa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych anna.tonderys@biurocausa.pl, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. jako usprawiedliwionego interesu administratora, odbiorcami Pani(a) danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty będące zaangażowane w kontakt, Pani(a) dane osobowe przechowywane będą przez okres 2 lat lub dłuższy w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez administratora, posiada Pan(i) prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, ma Pan(i) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu, w tym złożenia oferty.


Biuro księgowe Causa Sp. z o.o. mieści się na warszawskiej Białołęce (Żerań / Tarchomin), w pobliżu skrzyżowania ulic Modlińskiej z Płochocińską. Wygodny dojazd z Pragi, Legionowa i Jabłonnej oraz własny parking to duże zalety tej lokalizacji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.