Biuro Rachunkowe Causa Sp. z o.o.
Księgowość Kadry Płace Podatki Raporty ZUS Outsourcing

Outsourcing księgowy i kadrowo-płacowy z doradztwem podatkowym i prawnym dla małych i średnich firm oraz spółek z o.o. komandytowych i akcyjnych S.A.

Biuro Rachunkowe CAUSA Sp. z o.o., działające w ramach Grupy Causa, przygotowało dla Państwa wyjątkową ofertę kompleksowej obsługi księgowo-kadrowo-podatkowej z pełną obsługą informatyczną firmy. Oferta kompletnego Outsourcingu jest przeznaczona dla wszystkich firm z siedzibą w Warszawie lub okolicach, zobowiązanych do prowadzenia pełnej księgowości (Księga Handlowa) i zatrudniających co najmniej pięciu pracowników. W ramach stałego, miesięcznego ryczałtu cenowego otrzymacie Państwo nielimitowaną czasem pracy, fachową obsługę w wybranym przez Państwa zakresie usług. Podstawową usługą w tej ofercie jest outsourcing usług księgowo-kadrowych (pełna księgowość z obsługą kadrową). Dodatkowe usługi outsourcingowe mogą Państwo wybrać z następujacych usług świadczonych przez Grupę CAUSA:

Outsourcing jest to powierzenie prowadzenia określonych w umowie usług, firmie zewnętrznej prowadzącej działalność w tym zakresie. Umowa Outsourcingowa zawarta z profesjonalną firmą, oprócz obniżenia kosztów prowadzonej działalności daje duże usprawnienia w funkcjonowaniu firmy i zwiększeniu jej efektywności poprzez skoncentrowanie jej kadr na głównym przedmiocie działalności.

Usługa outsourcingu szczególnie jest polecana właścicielom firm, którzy dopiero rozpoczęli lub właśnie zamierzają rozpocząć nową działalność gospodarczą i potrzebują pilnie wsparcia specjalistów od księgowości, kadr, podatków, prawa i informatyki. Jeżeli na początku potrzebna jest Państwu tylko pomoc przy założeniu spółki z o.o., akcyjnej lub komandytowej, ale w późniejszym terminie planują Państwo skorzystać z naszych usług outsourcingowych to Grupa Causa także jest do Państwa dyspozycji.

Wycena wybranych przez Państwa usług outsourcingowych nastąpi po dokładnym zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami i sposobem działalności gospodarczej Państwa firmy. Kluczowym czynnikiem dla ceny outsourcingu jest ilość zatrudnianych przez firmę pracowników. Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub mailowego i skorzystania z naszej szerokiej oferty księgowych usług outsourcingowych.